Image Alt

Kariéra

Chcete se stát součástí týmu C&K? Stačí se podívat na momentálně vypsané pracovní pozice. Třeba je některá jako na míru pro vás!
OBSLUHA MYČKY brigáda na léto a také do trvalého pracovního poměru

Náplň práce:

Návoz vozů do myčky. Mytí karosérie, vysátí a běžná údržba interiéru vozu

Požadujeme:

  • Základní vzdělání.
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Smysl pro pořádek a organizaci práce.
  • Spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české firmy s dlouholetou tradicí.
  • Kvalifikované zaškolení.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Firemní benefity.
  • Zvýhodněné ceny firemních produktů.
  • Roční bonusy dle předpisů společnosti.
  • Lokalita Brno-město.

Životopis prosím zasílejte na mailovou adresu: auto@ckauto.cz

AUTOMECHANIK osobních vozů Lexus a Toyota

Opravy, údržba a diagnostika osobních vozů Toyota a Lexus.

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání v oboru automechanik.
  • Zodpovědnost, samostatnost a týmového ducha.
  • Zájem o profesi a další vzdělávání.

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí firmy s 25ti letou tradicí v automobilovém trhu.
  • Další vzdělání a zvyšování kvalifikace v daném oboru.
  • Příspěvek na stravování.

AUTOCENTRA

Autocentrum Vídeňská:
Vídeňská 132/100, Brno-Heršpice
Tel.: +420 547 136 274

Autocentrum Maříkova:
Maříkova 48, Brno-Ivanovice
Tel.: +420 547 136 271

Business Centrum Toyota:
Tel.: +420 547 136 217

JEDNOTLIVÉ ZNAČKY